Apie mus

 Niekas neišduoda moters taip kaip apatiniai; jie pasako daugiau nei tūkstantis valandų, praleistų ant psichiatro kušetės... (K.Tessaro)

Juk tai ne tik sveikata ar patogumas, bet ir kiekvienos moters intymusis alter ego.
Mes ieškojome geriausio kainos ir kokybės santykio. Posakis: „Nesu tokia turtinga, kad pirkčiau pigius daiktus“ – kaip niekad aktualus. 


Mūsų firma buvo įkurta 1994 metų balandžio 20 dieną. Visus tuos metus mes dirbome ir stengėmės sukurti kuo patogesnę liemenėlę skirtą kasdieniam nešiojimui. Mūsų prioritetas visada buvo patogumas... Būtent patogumas ir kokybė – svarbiausi tikslai, nes liemenėlės gamyboje šios sąvokos viena be kitos yra beprasmės. Įsivaizduokite save su labai gražiais ir madingais batais, kurie Jums spaudžia, trina ir yra tiesiog nepatogūs. Vakare, juos nusiavusios, pajausite neapsakomą palengvėjimą. Ir kažin, ar kitos dienos ryte susigundysite dar kartą apsiauti gražiuosius batus. Apatiniams drabužiams tai ypač aktualu, nes skirtingai negu batai, kuriuos gali matyti aplinkiniai (o moteris dėl savo įvaizdžio yra pasiruošusi daug ką iškęsti), apatinio trikotažo nemato niekas (na, beveik niekas). Ir, jeigu jis nepatogus, aplinkinių susižavėję žvilgsniai (kaip tai buvo batų atveju) nebekompensuos to nepatogumo. Ir, žinoma, nepasitenkinimas bus dar didesnis.
Mums taip pat svarbu funkcionalumas ir gera savijauta. Žinoma, visada stengiamės, kad mūsų gaminiai būtų gražūs bei elegantiški, bet tuo pačiu išliktų patogūs. Kokybiški apatiniai drabužiai visada suteiks patrauklumo ir išskirtinumo jausmą, netgi jei jų niekas nematys, Jūs jausitės pasitikinti savimi ir pasiruošusi bet kokiam gyvenimo posūkiui... (Mes kalbame apie elegantiškus ir tuo pačiu paprastus bei patogius, puikiai tinkančius apatinius, nepainiokite jų su pigiais, vulgariais niekučiais iš vyriškų žurnalų).
Be abejo, neįmanoma sukurti liemenėlės, kuri būtų patogi ir tiktų absoliučiai visoms moterims.
Liemenėlių gamintojai skaičiuoja iki 9 pagrindinių moters krūtinės tipų, todėl labai svarbu perkant liemenėlę yra parinkti tinkamą Jūsų krūtinės tipui liemenėlę ir ne mažiau svarbu, o gal net ir svarbiausia, tai teisingas dydžio parinkimas. Moterys, turinčios mažesnę krutinę, dažnai linkusios „pasididinti“ ją pardavėjo akyse ir, atvirkščiai, turinčios didesnę – pamažinti, o dėl netinkamai pasirinktos liemenėlės kalčiausi lieka gamintojai... 

Mūsų specializacija

Gamindami apatinį trikotažą, labai didelį dėmesį skiriame liemenėlei ir jos konstrukcijai, nes tai yra ypač svarbu, kai kalbame apie didesnio dydžio krūtinę. Būtent šia linkme yra sukoncentruotos visos mūsų žinios ir patirtis, kurią kaupėme nuo pat įmonės įkūrimo pradžios. Didelių dydžių liemenėlių gamyba tapo pagrindine mūsų specializacija.
Gaminant dydelių dydžių liemenėles labai svarbią vietą užima jos konstrukcinės dalies derinimo etapas ir šiame etape labai svarbus yra kompiuterinių technologijų vaidmuo, be kurių galutinis rezultatas, atitinkantis „patogios liemenėlės“ sąvoką, beveik neįmanomas.
Visi nauji mūsų liemenėlių modeliai yra kruopščiai patikrinami dėvint juos nuo vieno iki šešių mėnesių. Skirtingoms moterų krūtinių formoms ir dydžiams parenkami atitinkami liemenėlių modeliai – taip tikrinamas jų konstrukcijos tikslumas ir gaminio patvarumas.
Tokiu būdu, žingsnis po žingsnio, šalinami atsirandantys konstrukciniai gaminio defektai. Štai kodėl patogi didelio dydžio liemenėlė skiriasi nuo tiesiog didelio dydžio liemenėlės: tiek savo konstrukcija, tiek kaina, tiek laiko sąnaudomis, reikalingomis jai sukurti.
Žinoma, neįmanoma sukurti idealiai universalios liemenėlės, kuri vienodai gerai tiktų įvairiems moters krūtinės tipams. Savo produkcijos platintojams mes ypač akcentuojame, jog labai svarbu tai, kad parinkdami liemenėlę galutiniam pirkėjui, jie skirtų ypatingą dėmesį krūtinės tipui ir tinkamam liemenėlės dydžiui.

Kodėl verta mus rinktis?
1. Visos pagrindinės medžiagos ir nėriniai, kuriuos mes naudojame savo gamyboje, turi kokybės sertifikatą Oeko-Teks Standart 100.

2. Visa metalo furnitūra: lankeliai, reguliatoriai, kabliukai ir žiedukai pagaminti iš lydinių, nesukeliančių alergijos.

3. Labai plati liemenėlių dydžių skalė. Mes gaminame daugiau nei 50 skirtingų dydžių liemenėles.

4. Patogi ir funkcionali Sermijos liemenėlė – tai kruopštaus ir sudėtingo kiekvieno naujo modelio konstrukcijos tikrinimo ir tobulinimo rezultatas.

5. Sistematizuotas technologinės gamybos sekos ir kelių kokybės kontrolės etapų taikymas padeda maksimaliai sumažinti užslėptų defektų atsiradimą.

6. Per mums priklausančias įmones galime kontroliuoti visą gamybos procesą nuo pat dizaino sukūrimo ir žaliavų įsigijimo iki prekių pateikimo klientui.

7. Jums nereikės jaudintis dėl likučių - mūsų gamybos procesas veikia taip, kad, esant paklausai, visų modelių gamyba kartojama.

8. Klientui pageidaujant, visiems mūsų gaminiams galime pasiūlyti pakuotes.
 
9. Mes pasiruošę atsakyti už savo produkto kokybę, prisiimdami atsakomybę jį priimti atgal ar pakeisti savo lėšomis.

10. Mes laikomės sukurtų taisyklių  ir principų, todėl su mumis lengva bendradarbiauti.

 

 

 

Sklandžiam sistemos veikimui, rinkodarai, Jūsų naršymo gerinimui, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami su slapukais, paspauskite Sutinku. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.