Išpardavimas
Tipas
Dydis
Spalva
Kaina
€ -
Filtruoti
Filtras

HONEY LINGERIE

Modelis „Soft“ su rėmeliu, skirta putlioms krūtims. Liemenėlės kaušeliai turi šoninę koreguojančią dalį ir „T“ formos siūles, stiprinančias apatinę dalį. Liemenėlės kaušelio konstrukcijos pranašumas – ne tik tai, kad liemenėlė turi horizontalias ir vertikalias siūles, dėl kurių kaušeliai gerai priglunda prie krūtinės, bet ir tai, kad kaušeliai nespaudžia, stabiliai palaiko krūtis ir suteikia komforto pojūtį visą dieną.   Liemenėlės kaušeliai pasiūti iš „Simplex“ audinio, pagaminto naudojant naujausias technologijas ir primenančio žmogaus odos savybes. Audinio ypatumai: dėl savo neįprastų savybių, ištemptas atgauna pradinę formą, nespausdamas stabiliai palaiko krūtinę.   ​Šoninės liemens detalės pagamintos iš tankaus elastingo spandekso audinio ir apsiūtos tvirta a..
Plačiau
„Soft“  liemenėlė be lankelių su T formos skeltuku fiksuojančiu apatinę kaušelio dalį ir šonine korekcine dalimi. Šis liemenėlės kaušelio dizainas išsiskiria horizontaliais ir vertikaliais įsiuvais, dėl kurių kaušelis tvirtai priglunda prie krūtinės jos neverždamas.   Liemenėlės kaušeliai palaiko natūralią apvalią krūtų formą ir nukreipia ją link centro, užtikrindami palaikymą ir komfortą visą dieną.   Liemenėlės kaušelis pagamintas iš klijuotos Simplex medžiagos su medvilne. Gautas dubliavimas yra higroskopiškas, pralaidus orui, atsparus fiziniam poveikiui, sukuriantis maksimalų komfortą kūnui kasdieninio dėvėjimo metu.   Liemenėlės kaušelio vidus pagamintas i&scaron..
Plačiau
„Soft“ tipo liemenėlė su lankeliais.  Minkštas  liemenėlės kaušelis su dvigubomis vertikaliomis juostomis  pakelia ir prilaiko krūtinę iš apačios, suformuoja dekoltė.    Kaušelio viršutinė dalis sutvirtinta elastine juostele – tai padeda nėriniui priglusti prie krūtinės ir apsaugo nuo išsitampymo.   Kad suteiktų krūtinei daugiau stabilumo, vidinė kaušelio dalis  padengta  neelastiniu permatomu metmeninio audimo trikotažiniu audiniu.    Minkštas ir ergonomiškas juosmuo pagamintas iš elastingos mikrofibros  apsiūtas apdailos elastine juosta, kuri neleidžia jam išsitampyti nešiojant. "Big-size" dydžiuose šo..
Plačiau
«Balconette» tipo liemenėlė su lankeliais. Liemenėlės kaušelis su dvigubomis vertikaliomis juostomis, pakelia ir prilaiko krūtinę iš apačios, suformuoja dekoltė.   Liemenėlės klaušeliai pagaminti iš nėriniuoto audinio ir laminuoto medvilne plono porolono.   Vidinė poroloninė kaušelio dalis ir kelnaičių klynelis yra padengti medvilniniu audiniu.   Kaušelio viršutinė dalis sutvirtinta elastine juostele – tai padeda nėriniui priglusti prie krūtinės ir apsaugo nuo išsitampymo.   Minkštas ir ergonomiškas juosmuo pagamintas iš elastingos mikrofibros  apsiūtas apdailos elastine juosta, kuri neleidžia jam išsitampyti nešiojant. "Big-size" dydžiuose šoninės detalės sustandintos antru sluoksniu – visa tai užtikrina viso juosmens kompleksinį palaikymą ir nu..
Plačiau
   „Soft“ tipo liemenėlė su lankeliais.  Minkštas  liemenėlės kaušelis su dvigubomis vertikaliomis juostomis  pakelia ir prilaiko krūtinę iš apačios, suformuoja dekoltė.      Kaušelio viršutinė dalis sutvirtinta elastine juostele – tai padeda nėriniui priglusti prie krūtinės ir apsaugo nuo išsitampymo.      Kad suteiktų krūtinei daugiau stabilumo, vidinė kaušelio dalis  padengta  neelastiniu permatomu metmeninio audimo trikotažiniu audiniu.      Šoninės liemens detalės pagamintos iš tankaus elastinio audinio ir apsiūtos apdailos     juostele su reljefiniu kraštu „Picot“.      Liemenėlės viduriukas sutvirtintas specialiu trikotažiniu metmeninio audi..
Plačiau
Modelis Н38-17-L – pusiau minkšta („Semi Soft“) liemenėlė su karkasu. Liemenėlės kaušeliai turi T formos siūlę, kaušeliai uždari, gilūs, todėl tinka turinčioms dideles krūtis. Konstrukcinė gaminio ypatybė – porolonu paminkštintų nėrinių perėjimas nuo kaušelio apatinės dalies iki petnešėlių, suteikiančių kaušeliui lašo formą, o kartu ir stabilumo, ir kartu kilsteli krūtinę į centrą.   Liemenėlėje naudojami įvairių atspalvių medžiagų deriniai, suteikiantys kaušeliui šviesos efektą, o gaminiui – nevienatonį vaizdą.    Kaušelių apatinės detalės pagamintos iš medvilne laminuoto porolono ir nėrinių, viršutinė kaušelio dalis – „laive..
Plačiau
„Balconette“ tipo liemenėlė su karkasu, trijų dalių T formos kaušeliu, pakeliančiu ir palaikančiu krūtinę iš apačios, suformuoja dekoltė.   Liemenėlėje naudojami įvairių atspalvių medžiagų deriniai, suteikiantys kaušeliui šviesos efektą, o gaminiui – nevienatonį vaizdą.    Kaušelių vidinės detalės pagamintos iš medvilne laminuoto porolono ir nėrinių, viršutinė kaušelio dalis – „laivelis“, pagaminta iš elastingų nėrinių. „Laivelio“ kraštas apsiūtas elastinga juostele – tai padeda kaušeliui prigulti prie krūties ir neleidžia jam išsitampyti dėvint.   Šoninės liemens detalės pagamintos iš tankaus elastinio au..
Plačiau
Modelis H36-17-L – liemenėlė „Soft“ su rėmeliu, skirta putlioms krūtims. Liemenėlės kaušeliai turi šoninę koreguojančią dalį ir „T“ formos siūles, stiprinančias apatinę dalį. Liemenėlės kaušelio konstrukcijos pranašumas – ne tik tai, kad liemenėlė turi horizontalias ir vertikalias siūles, dėl kurių kaušeliai gerai priglunda prie krūtinės, bet ir tai, kad kaušeliai nespaudžia, stabiliai palaiko krūtis ir suteikia komforto pojūtį visą dieną.   Liemenėlės kaušeliai pasiūti iš „Simplex“ audinio, pagaminto naudojant naujausias technologijas ir primenančio žmogaus odos savybes. Audinio ypatumai: dėl savo neįprastų savybių, ištemptas atgauna pradinę formą, nespausdamas stabiliai palaiko krūtinę.   Kaušelių vidus yra laminuotas medvilniniu audiniu. Viršutinė kaušelio dalis – „..
Plačiau
„Soft“ tipo liemenėlė su lankeliais. Trijų dalių T formos kaušeliai sustiprina apatinę liemenėlės dalį ir pakelia krūtinę.   Liemenėlės kaušelis pagamintas pagal naujausias technologijas iš audinio „Simplex“, savo savybėmis primenančio žmogaus odą. Šis audinys yra tamprus, tačiau dėl savo elastingumo atgauna pradinę formą. Audinio privalumai: nespaudžia, išlaiko stabilią krūtinės padėtį ir visą dieną užtikrina patogumo pojūtį.   Apatinės kaušelio dalies vidinė pusė yra laminuota medvilniniu audiniu. Viršutinė kaušelio dalis – „laivelis" – papuošta elastingais nėriniais. „Laivelio" kraštas apsiūtas juostele, turinčia reljefinį kraštą „Picot", kuri leidžia kaušeliui priglusti prie krūties, tačiau dėvint neleidžia jam išsitempti.   Šoninės liemens detalės pa..
Plačiau
Modelis N34-17-L -  paminkštinta liemenėlė („Soft“) be karkaso, turinti šoninę korekcinę detalę ir T formos siūlę, kuri stiprina apatinę kaušelio dalį. Konstrukcinė gaminio ypatybė – vertikalios ir horizontalios liemenėlės iškirptės, dėl kurių kaušelis gerai priglunda prie krūties nespausdamas jos, užtikrina stabilumą ir suteikia komfortą visos dienos metu.   Ši liemenėlė sukurta toms, kurios turi putlią krūtinę, ji gerai priglunda ir vizualiai sumažina krūtinę.   Liemenėlės kaušeliai pasiūti iš „Simplex“ audinio, pagaminto naudojant naujausias technologijas ir primenančio žmogaus odos savybes. Audinio ypatumai: dėl savo neįprastų savybių, ištemptas atgauna pradinę formą, ..
Plačiau
•    Pusiau minkšta liemenėlė („Semi Soft“) su karkasu. Kaušeliuose yra įstriža siūlė, todėl jie patikimai prilaiko krūtis ir suteikia jų formai apvalumo. •    ​Konstrukcija ypatinga tuo, kad kaušelių nėriniai sklandžiai pereina nuo apatinės dalies iki petnešėlių, suteikdami kaušeliams „lašo“ formą. Būtent dėl šio elemento liemenėlės kaušeliai yra uždari, „gilūs“ ir puikiai fiksuoja krūtis. •    Apatinė kaušelių dalis paminkštinta medvilne laminuotu porolonu – šitaip krūtinė prilaikoma iš apačios ir iš šono. •    Vidinė poroloninė kaušelio dalis ir kelnaičių klynelis yra padengti medvilniniu audiniu. •    Kaušelio viršutinė dalis sutvirtinta elastine juostele – tai padeda nėriniui priglusti prie krūtinės..
Plačiau
•    „Balconette“ tipo liemenėlė laiko krūtinę iš apačios, ją pakelia. •    Vidinė poroloninė kaušelio dalis ir kelnaičių klynelis yra padengti medvilniniu audiniu. •    Kaušelio viršutinė dalis sutvirtinta elastine juostele – tai padeda nėriniui priglusti prie krūtinės ir apsaugo nuo išsitampymo. •    Šoninės detalės pastiprintos tvirtu elastiniu audiniu bei elastinėmis apdailinėmis juostomis. •    Liemenėlės viduriukas sutvirtintas specialiu tinkleliu, kuris jungia abu kaušelius ir padeda išlaikyti nekintančią liemenėlės formą bei funkciją. •    Reguliatoriai ir lankeliai pagaminti iš metalo lydinių, nesukeliančių alergijos. •    Karkasinės juostos viduje yra trikota..
Plačiau
•    „Push up“ tipo liemenėlė pakelia krūtinę, nukreipdama ją link centro. •    Vidinė poroloninė kaušelio dalis ir kelnaičių klynelis yra padengti medvilniniu audiniu. •    Šoninės detalės pastiprintos tvirtu elastiniu audiniu bei elastinėmis apdailinėmis juostomis. •    Liemenėlės viduriukas sutvirtintas specialiu tinkleliu, kuris jungia abu kaušelius ir padeda išlaikyti nekintančią liemenėlės formą bei funkciją. •    Reguliatoriai ir lankeliai pagaminti iš metalo lydinių, nesukeliančių alergijos. •    Karkasinės juostos viduje yra trikotažo sluoksnis, kuris neleidžia lankeliams išlįsti ir suteikia juostai minkštumo. •    Metalinių lenkelių galiukai yra įlydyti į aps..
Plačiau
•   «Balconette» tipo liemenėlė su lankeliais. Liemenėlės kaušelis su dvigubomis vertikaliomis juostomis, pakelia ir prilaiko krūtinę iš apačios, suformuoja dekoltė. •    Vidinė poroloninė kaušelio dalis ir kelnaičių klynelis yra padengti medvilniniu audiniu. •    Šoninės detalės pastiprintos tvirtu elastiniu audiniu bei elastinėmis apdailinėmis juostomis. •    Liemenėlės viduriukas sutvirtintas specialiu trikotažiniu metmeninio audimo audiniu, kuris jungia abu kaušelius ir padeda išlaikyti nekintančią liemenėlės formą bei funkciją. •    Reguliatoriai ir lankeliai pagaminti iš metalo lydinių, nesukeliančių alergijos. ..
Plačiau
„Balconette“ tipo liemenėlė laiko krūtinę iš apačios, ją pakelia. Vidinė poroloninė kaušelio dalis ir kelnaičių klynelis yra padengti medvilniniu audiniu. Šoninės detalės pastiprintos tvirtu elastiniu audiniu bei elastinėmis apdailinėmis juostomis. Liemenėlės viduriukas sutvirtintas specialiu tinkleliu, kuris jungia abu kaušelius ir padeda išlaikyti nekintančią liemenėlės formą bei funkciją. Reguliatoriai ir lankeliai pagaminti iš metalo lydinių, nesukeliančių alergijos. Karkasinės juostos viduje yra trikotažo sluoksnis, kuris neleidžia lankeliams išlįsti ir suteikia juostai minkštumo. Metalinių lenkelių galiukai yra įlydyti į apsauginę kapsulę. Liemenėlės užsegimas yra pritaikytas didelių dydžių gaminiams, todėl įtempimo jėga pasiski..
Plačiau
„Full cup” (pilno kaušelio) tipo liemenėlė su lankeliais.   Vidinė poroloninė kaušelio dalis ir kelnaičių klynelis yra padengti medvilniniu audiniu.   Šoninės detalės pastiprintos tvirtu elastiniu audiniu bei elastinėmis apdailinėmis juostomis.   Liemenėlės viduriukas sutvirtintas specialiu tinkleliu, kuris jungia abu kaušelius ir padeda išlaikyti nekintančią liemenėlės formą bei funkciją.   Reguliatoriai ir lankeliai pagaminti iš metalo lydinių, nesukeliančių alergijos.   Karkasinės juostos viduje yra trikotažo sluoksnis, kuris neleidžia lankeliams išlįsti ir suteikia juostai minkštumo.   Visos medžiagos turi  "Oeko-Tex Standart 100" sertifikatą.   Sudėtis: poliesteris - 80%, elastanas - 10%, medvilnė - 10% (lie..
Plačiau
„Soft“ tipo liemenėlė su lankeliais.  Kaušelio viršutinė dalis sutvirtinta elastine juostele – tai padeda nėriniui priglusti prie krūtinės ir apsaugo nuo išsitampymo. Šoninės detalės pastiprintos tvirtu elastiniu audiniu bei elastinėmis apdailinėmis juostomis. Liemenėlės viduriukas sutvirtintas specialiu tinkleliu, kuris jungia abu kaušelius ir padeda išlaikyti nekintančią liemenėlės formą bei funkciją. Reguliatoriai ir lankeliai pagaminti iš metalo lydinių, nesukeliančių alergijos. Karkasinės juostos viduje yra trikotažo sluoksnis, kuris neleidžia lankeliams išlįsti ir suteikia juostai minkštumo. Metalinių lenkelių galiukai yra įlydyti į apsauginę kapsulę.   Visos medžiagos turi  "Oeko-Tex Standart 100" sertifikatą. ..
Plačiau
Sklandžiam sistemos veikimui, rinkodarai, Jūsų naršymo gerinimui, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami su slapukais, paspauskite Sutinku. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.