Išpardavimas
Tipas
Dydis
Spalva
Kaina
€ -
Filtruoti
Filtras

SERMIJA LINGERIE

Liemenėlė su suformuotu „SPACER“ kaušeliu ir lankeliais, vieno modelio „standartinių“ dydžių ir „didelio dydžio“ dydžių pasirinkimas.   Išlaikantis formą „kvėpuojantis“ „SPACER“ kaušelis su monofilamentiniu siūlu, sukuriančiu trimatę struktūrą. Kaušeliai iš „SPACER“ medžiagos lengvai atkuria savo formą po mechaninio poveikio, jie glotnūs, besiūliai, nematomi po drabužiais, puikiai prisitaikantys prie krūtų formos.   Viršutinė kaušelio  dalis – iškirptė, apdirbta elastine juostele, dėl jos kaušeliai atrodo santūriai ir puikiai priglunda prie krūtų, todėl medžiaga neišsitampo dėvint.   Šoninė kaušelio dalis – šoninė linija, kartu su apdailos juostelės apvadu, turi tamprų nėriniuotą įsiuvą, kuris konstruktyviai pereina į liemenėlę - tai švelniai ir estetiška..
Plačiau
„Semi Soft“ (pusiau minkšta) liemenėlė, "standard" dydžių linija ir "big-size" dydžių linija viename modelyje. Prašmatnių krūtų savininkėms rekomenduojame liemenėlę, kurios kaušelis yra uždaras ir "gilus".    Su T – formos padalijimu ir figūrine horizontalia linija liemenėlės kaušelis grakščiai pakyla prie petnešėlių ir suteikia kaušeliui "lašelio" formą. Konstruktyviai plačiai išdėstyti karkasai surenka visą krūtinę, įskaitant ir jos šonus, bei sustumia krūtinę į centrą ir sukuria suapvalintą formą.       Vidinė poroloninė kaušelio dalis  yra padengta medvilniniu audiniu.    Viršutinė ažūrinė kaušelio dalis – „laivelis“ – ant pamušalo iš megzto audinio pagrindo, išilgai iškirptės apsiūta elastine juostele, kuri padeda nėriniams p..
Plačiau
„Semi Soft“ (pusiau minkšta) liemenėlė, "standard" dydžių linija ir "big-size" dydžių linija viename modelyje.   Liemenėlės kaušėliai  su T formos padalijimu  ir konstruktyviai plačiai išdėstytais karkasai surenka visą krūtinę, įskaitant ir jos šonus, bei sustumia ją į centrą ir sukuria suapvalintą formą.     Vidinė poroloninė kaušelio dalis yra padengta medvilniniu audiniu.   Viršutinė nėriniuota kaušelio dalis su  pamušalu iš megzto tinklinio audinio, išilgai iškirptės apsiūta elastine juostele, kuri padeda nėriniams priglusti prie krūtinės ir neleidžia išsitampyti nešiojant.       Minkštas ir ergonomiškas juosmuo pagamintas iš elastingos mikrofibros  apsiūtas apdailos elastine juosta, kuri neleidžia..
Plačiau
Liemenėlė „Soft molding“ – be lankelių, minkštais besiūliais kaušeliais, dydžių linija „Standard“. Besiūlių vientisų kaušelių konstrukcija – tai išskirtinis bendras įmonės „Sermija“ konstruktorių ir kaušelių ruošinių gamintojo kūrinys.   Formuoti liemenėlės kaušeliai pagaminti iš audinio „Simplex“. Dėl aukštos temperatūros poveikio šis audinys įgyja formą ir puikiai ją išsaugo; jis nepakinta net nuo didelių krūtų svorio ir išlaiko pradinę tankią tekstūrą.    Lygių vientisų kaušelių konstrukcijos privalumas – tai, kad juose nėra jungiamųjų siūlių. Formą ir apimtį jiems suteikia terminis audinio apdorojimas.   Liemenėlės kaušeliai gilūs ir uždari, stabiliai laiko krūtis dėl papildomų apdailos detalių, kurios yra viršutiniuose kraštuose.   Liemenėlė..
Plačiau
Modelis 178-19-L – liemenėlė minkštais formuotais kaušeliais („soft molding“), su karkasu, „standard“ dydžių linija. Formuoto kaušelio konstrukcija – tai išskirtinis „Sermija“ konstruktorių darbas, kurį jie atliko drauge su kaušelių ruošinių gamintoju.   Formuoti liemenėlės kaušeliai yra pagaminti iš audinio „Simplex“, kuris dėl aukštos temperatūros poveikio įgyja ir puikiai išsaugo formą. Net esant sunkioms, didelėms krūtims, audinys išlieka pirminės tankios tekstūros.   Lygių formuotų liemenėlės kaušelių konstrukcijos privalumas – nėra jungiamųjų siūlių, o formą ir apimtį jiems suteikia terminis audinio apdorojimas.   Liemenėlės kaušeliai yra gilūs, uždari ir stabiliai laiko krūtinę, nes jų viršutiniai kraštai papildomai sutvirtinti priglundančiomis detalėmi..
Plačiau
Liemenėlė „Spacer“ su lankeliais. Šio modelio kaušelis viršutinėje dalyje dekoruotas elastiniu nėriniu.   Liemenėlės kaušeliai pagaminti iš orui pralaidžios „SPACER“ medžiagos. Kaušelio pagrindas – monofilinio siūlo audinys, sudarantis trimatę struktūrą. Visa tai užtikrina gaminiui daug teigiamų savybių: liemenėlė yra stangri, lengvai prisitaiko prie kūno formų, pralaidi orui ir drėgmei, lengva ir atspari šviesai. Kaušeliai iš „Spacer“ audinio nesideformuoja ir lengvai atstato buvusią formą paveikus mechaniškai, jie glotnūs, be siūlių, beveik nepastebimi pro rūbus, puikiai prisitaiko prie krūtinės.   Viršutinėje kaušelio dalyje yra elastinė juostelė, todėl jis gerai priglunda prie krūtinės ir dėvimas gaminys neišsitampo.   Šoninės gaminio juostos pagamintos iš..
Plačiau
Liemenėlė „Soft molding“ – su lankeliais, minkštais besiūliais kaušeliais; tas pats modelis yra dydžių linijose „Standard“ ir „Big size“. Besiūlių vientisų kaušelių konstrukcija – tai išskirtinis bendras  Formuoti liemenėlės kaušeliai pagaminti iš audinio „Simplex“, puošto įspaustais „žirneliais“. Dėl aukštos temperatūros poveikio šis audinys įgyja formą ir puikiai ją išsaugo; jis nepakinta net nuo didelių krūtų svorio ir išlaiko pradinę tankią tekstūrą.    Lygių vientisų kaušelių konstrukcijos privalumas – tai, kad juose nėra jungiamųjų siūlių. Formą ir apimtį jiems suteikia terminis audinio apdorojimas.   Liemenėlės kaušeliai gilūs ir uždari, stabiliai laiko krūtis dėl papildomų apdailos detalių, kurios yra viršutiniuose kraštuose.   Liemen..
Plačiau
Liemenėlė „Bralette“ yra su lankeliais, su vertikalia siūlės linija ant trikampio nėrinių kaušelio, uždaras kaušelis  sukuria komfortišką krūtinės palaikymą.   Pailgintas trikampis kaušelis pagamintas iš nėrinių ir laminuoto porolono. Viršutinis nėrinių kaušelio kraštas apdorotas elastine juosta – tai padeda kaušeliui priglusti prie krūties ir neleidžia jam išsitampyti nešiojant.   Vidinė liemenėlės kaušelio dalis dubliuota medvilniniu audiniu.   Vidinės juostos detalės yra dviejų sluoksnių, pagamintos iš švelnios mikrofibros naudojant siūlės apdorojimo technologiją „švarus kraštas“, kuomet apdailos juostelė ir siūlės paslėptos gaminio juostos viduje, dėl to audinys maloniai liečiasi su kūnu.   Liemenėlės vidurinė dalis sutvirtinta specialiu trik..
Plačiau
"Push up" tipo liemenėlė su lankeliais ir lanksčiomis šoninėmis juostelėmis stabiliai laiko krūtinę ir nukreipia ją link centro.   Liemenėlės kaušelis pagamintas iš nėrinio ir laminuoto porolono, kurio viršutinis kraštas apsiūtas elastine juostele – tai padeda nėriniui priglusti prie krūtinės ir apsaugo nuo išsitampymo.   Vidinė poroloninė kaušelio dalis ir kelnaičių klynelis yra padengti medvilniniu audiniu.   Siekiant vizualiai padidinti krūtų apimtį, liemenėlės kaušeliai pasiūti su medvilninėmis vidinėmis kišenėlėmis ir apimties suteikiančiais įdėklais iš laminuoto porolono.   Liemenėlės šonas pagamintas iš nėrinio ir elastinio audinio, kuris pastiprintas standžiomis plastikinėmis palaikymo detalėmis ir apdailinėmis elastinėmis juostomis.   ..
Plačiau
„Semi-Soft“ tipo liemenėlė su T-formos lankeliais ir lanksčiomis šoninėmis juostelėmis stabiliai laiko krūtinę ir nukreipia ją link centro.   Liemenėlės kaušelis pagamintas iš nėrinio ir laminuoto porolono, kurio viršutinis kraštas apsiūtas elastine juostele – tai padeda nėriniui priglusti prie krūtinės ir apsaugo nuo išsitampymo.   Vidinė poroloninė kaušelio dalis ir kelnaičių klynelis yra padengti medvilniniu audiniu.   Liemenėlės šonas pagamintas iš nėrinio ir elastinio audinio, kuris pastiprintas standžiomis plastikinėmis palaikymo detalėmis ir apdailinėmis elastinėmis juostomis.   Liemenėlės viduriukas sutvirtintas specialiu tinkleliu, kuris jungia abu kaušelius ir padeda išlaikyti nekintančią liemenėlės formą.   Švelnios ir patogios pet..
Plačiau
„Soft“ tipo liemenėlė su lankeliais ir lanksčiomis šoninėmis juostelėmis stabiliai laiko krūtinę ir nukreipia ją link centro.   Nėriniuoto kaušelio viršutinė dalis sutvirtinta elastine juostele – tai padeda nėriniui priglusti prie krūtinės ir apsaugo kaušelį nuo išsitampymo.   Efektyviam krūtinės palaikymui vidinė kaušelio dalis sutvirtinta neelastiniu audiniu "tinkleliu".   Liemenėlės šonas pagamintas iš nėrinio ir elastinio audinio, kuris pastiprintas standžiomis plastikinėmis palaikymo detalėmis ir apdailinėmis elastinėmis juostomis.   Liemenėlės viduriukas sutvirtintas specialiu tinkleliu, kuris jungia abu kaušelius ir padeda išlaikyti nekintančią liemenėlės formą.   Švelnios ir patogios petnešėlės iš mikrofibros, tačiau tuo pat metu ir l..
Plačiau
Spacer-nauja kryptis formuotų liemenėlių kaušelių gamyboje. Tai monofilinio siūlo audinys, iš kurio formuojamas liemenėlės kaušelis tampa ypatingai laidus oro cirkuliacijai. Šis audinys, savo trimatės struktūros dėka, pasižymi eile tokių teigiamų savybių: Lengvumas. Oro pralaidumas. Padidintas drėgmės pralaidumas. Lengvas prisitaikymas prie kūno formų. Liemenėlės iš šio audinio, maksimaliai sumažina neigiamus prakaitavimo pojūčius esant karštiems orams. Kaušeliai iš Spacer audinio nesideformuoja ir lengvai atstato buvusią formą paveikus mechaniškai. Dėka visų aukščiau išvardintų savybių, liemenėlė iš Spacer audinio, puikiai palaiko krutinę ir yra beveik nepastebima pro lengvus viršutinius rūbus.    Kauše..
Plačiau
•    „Soft“ tipo liemenėlė su lankeliais. Trijų dalių T formos kaušeliai sustiprina apatinę liemenėlės dalį ir pakelia krūtinę. •    Vidinė poroloninė kaušelio dalis ir kelnaičių klynelis yra padengti medvilniniu audiniu. •    Kaušelio viršutinė dalis sutvirtinta elastine juostele – tai padeda nėriniui priglusti prie krūtinės ir apsaugo nuo išsitampymo. •    Šoninės detalės pastiprintos tvirtu elastiniu audiniu bei elastinėmis apdailinėmis juostomis. •    Liemenėlės viduriukas sutvirtintas specialiu tinkleliu, kuris jungia abu kaušelius ir padeda išlaikyti nekintančią liemenėlės formą bei funkciją. •    Liemenėlės petnešėlės yra paminkštintos porolonu, todėl jos neįsirėžia ir neerzina o..
Plačiau
•    „Soft“ tipo liemenėlė be lankelių, tvirtai apgaubia krūtinę ir vizualiai ją sumažina. •    Vidinė poroloninė kaušelio dalis ir kelnaičių klynelis yra padengti medvilniniu audiniu. •    Kaušelio viršutinė dalis sutvirtinta elastine juostele – tai padeda nėriniui priglusti prie krūtinės ir apsaugo nuo išsitampymo. •    Šoninės detalės pastiprintos tvirtu elastiniu audiniu bei elastinėmis apdailinėmis juostomis. •    Liemenėlės viduriukas sutvirtintas specialiu tinkleliu, kuris jungia abu kaušelius ir padeda išlaikyti nekintančią liemenėlės formą bei funkciją. •    Liemenėlės petnešėlės yra paminkštintos porolonu, todėl jos neįsirėžia ir neerzina odos. •    Reguliatori..
Plačiau
Užsegama iš priekio „Soft“  liemenėlė be lankelių, tvirtai laiko krūtis ir puikiai tinka moterims, kurioms sunku užsisegti liemenėlę nugaroje.   Liemenėlės kaušelis pagamintas iš „Simplex“ reljefinio audinio taikant naujausią technologiją, todėl audinys savo savybėmis primena žmogaus odą.    Liemenėlės kaušelio vidus pagamintas iš medvilninio audinio.   Viršutinė kaušelio dalis yra „valtelės“ formos, dekoruota tampriais nėriniais ir apsiūta elastine juostele, todėl medžiaga puikiai priglunda prie krūtų ir neišsitampo dėvint.   Liemenėlės užsegimas priekyje – viena eilė kabliukų ir kilpelių, užsegimo aukštis skiriasi priklausomai nuo gaminio dydžio.    Platus liemenėlės juosmuo pagamintas iš „Spandex“ medžiagos – tankios ir tamp..
Plačiau
•    „Balconette“ tipo liemenėlė laiko krūtinę iš apačios, ją pakelia. •    Vidinė poroloninė kaušelio dalis ir kelnaičių klynelis yra padengti medvilniniu audiniu. •    Kaušelio viršutinė dalis sutvirtinta elastine juostele – tai padeda nėriniui priglusti prie krūtinės ir apsaugo nuo išsitampymo. •    Šoninės detalės pastiprintos apdailinėmis elastinėmis juostomis. •    Liemenėlės viduriukas sutvirtintas specialiu tinkleliu, kuris jungia abu kaušelius ir padeda išlaikyti nekintančią liemenėlės formą bei funkciją. •    Reguliatoriai ir lankeliai pagaminti iš metalo lydinių, nesukeliančių alergijos. •    Karkasinės juostos viduje yra trikotažo sluoksnis, kuris neleidžia..
Plačiau
•    „Push up“ tipo liemenėlė pakelia krūtinę, nukreipdama ją link centro. •    Vidinė poroloninė kaušelio dalis ir kelnaičių klynelis yra padengti medvilniniu audiniu. •    Šoninės detalės pastiprintos apdailinėmis elastinėmis juostomis •    Liemenėlės viduriukas sutvirtintas specialiu tinkleliu, kuris jungia abu kaušelius ir padeda išlaikyti nekintančią liemenėlės formą bei funkciją. •    Reguliatoriai ir lankeliai pagaminti iš metalo lydinių, nesukeliančių alergijos. •    Karkasinės juostos viduje yra trikotažo sluoksnis, kuris neleidžia lankeliams išlįsti ir suteikia juostai minkštumo. •    Metalinių lenkelių galiukai yra įlydyti į apsauginę kapsulę. • &nbs..
Plačiau
„Soft“ tipo liemenėlė su lankeliais.   Kaušelio viršutinė dalis sutvirtinta elastine juostele – tai padeda nėriniui priglusti prie krūtinės ir apsaugo nuo išsitampymo. Šoninės detalės pastiprintos tvirtu elastiniu audiniu bei elastinėmis apdailinėmis juostomis. Liemenėlės viduriukas sutvirtintas specialiu tinkleliu, kuris jungia abu kaušelius ir padeda išlaikyti nekintančią liemenėlės formą bei funkciją. Reguliatoriai ir lankeliai pagaminti iš metalo lydinių, nesukeliančių alergijos. Karkasinės juostos viduje yra trikotažo sluoksnis, kuris neleidžia lankeliams išlįsti ir suteikia juostai minkštumo.   Metalinių lenkelių galiukai yra įlydyti į apsauginę kapsulę.   Visos medžiagos turi  "Oeko-Tex Standart 100" sertifikatą. ..
Plačiau
Sklandžiam sistemos veikimui, rinkodarai, Jūsų naršymo gerinimui, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami su slapukais, paspauskite Sutinku. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.