Išpardavimas
Tipas
Dydis
Spalva
Kaina
€ -
Filtruoti
Filtras

MADEMOISELLE CHANTE LE BLUES

      Patricijos Kas (Patricia Kass) kompozicija „Mademoiselle chante le blues“ tapo įkvėpimo šaltiniu kompanijos dizaineriams ir konstruktoriams kuriant nėriniuotą apatinių kolekciją, kurią mes taip ir pavadinome „Mademoiselle chante le blues“ – „Bliuzą dainuojanti mergina“.

     Garsų melodija sukuria nuotaiką, atspindėdama nepakartojamą ir kiekvienąkart naują įvaizdį, nuosekliai pereidama į spalvų melodiją: paslaptinga ir mįslinga juoda, vaizduotę žadinanti ir intriguojanti raudona, moteriška ir subtili balta.

     Spalvų ir atspalvių žaismas bei jų dermė sukuria šviesos efektus, o į nėrinius įpinti blizgūs siūlai, suteikiantys veidrodžių mirgėjimo įspūdį, deriniuose su šilko švelnumo pluoštu, daro šią kolekciją jaudinančia ir erotiška.

     Kolekcijos liemenėlių išskirtinis bruožas yra platėjančios petnešėlės, sukurtos mūsų kompanijos konstruktorių, panaudojusio formuojančias detales iš laminuoto porolono, aptraukto švelniu lyg šilkas audiniu. Petnešėlės minkštos ir elastingos, aptakios formos, nuosekliai platėjančios pečių link. Rafinuoti rankų darbo kaspinėliai iš satino, spalva derantys su nėriniais, auksuotos juostelės atspalvio, tapo kolekcijos „Mademoiselle chante le blues“ gaminių papuošimais

"Push up" tipo liemenėlė su lankeliais ir lanksčiomis šoninėmis juostelėmis stabiliai laiko krūtinę ir nukreipia ją link centro.   Liemenėlės kaušelis pagamintas iš nėrinio ir laminuoto porolono, kurio viršutinis kraštas apsiūtas elastine juostele – tai padeda nėriniui priglusti prie krūtinės ir apsaugo nuo išsitampymo.   Vidinė poroloninė kaušelio dalis ir kelnaičių klynelis yra padengti medvilniniu audiniu.   Siekiant vizualiai padidinti krūtų apimtį, liemenėlės kaušeliai pasiūti su medvilninėmis vidinėmis kišenėlėmis ir apimties suteikiančiais įdėklais iš laminuoto porolono.   Liemenėlės šonas pagamintas iš nėrinio ir elastinio audinio, kuris pastiprintas standžiomis plastikinėmis palaikymo detalėmis ir apdailinėmis elastinėmis juostomis.   ..
Plačiau
„Semi-Soft“ tipo liemenėlė su T-formos lankeliais ir lanksčiomis šoninėmis juostelėmis stabiliai laiko krūtinę ir nukreipia ją link centro.   Liemenėlės kaušelis pagamintas iš nėrinio ir laminuoto porolono, kurio viršutinis kraštas apsiūtas elastine juostele – tai padeda nėriniui priglusti prie krūtinės ir apsaugo nuo išsitampymo.   Vidinė poroloninė kaušelio dalis ir kelnaičių klynelis yra padengti medvilniniu audiniu.   Liemenėlės šonas pagamintas iš nėrinio ir elastinio audinio, kuris pastiprintas standžiomis plastikinėmis palaikymo detalėmis ir apdailinėmis elastinėmis juostomis.   Liemenėlės viduriukas sutvirtintas specialiu tinkleliu, kuris jungia abu kaušelius ir padeda išlaikyti nekintančią liemenėlės formą.   Švelnios ir patogios pet..
Plačiau
„Soft“ tipo liemenėlė su lankeliais ir lanksčiomis šoninėmis juostelėmis stabiliai laiko krūtinę ir nukreipia ją link centro.   Nėriniuoto kaušelio viršutinė dalis sutvirtinta elastine juostele – tai padeda nėriniui priglusti prie krūtinės ir apsaugo kaušelį nuo išsitampymo.   Efektyviam krūtinės palaikymui vidinė kaušelio dalis sutvirtinta neelastiniu audiniu "tinkleliu".   Liemenėlės šonas pagamintas iš nėrinio ir elastinio audinio, kuris pastiprintas standžiomis plastikinėmis palaikymo detalėmis ir apdailinėmis elastinėmis juostomis.   Liemenėlės viduriukas sutvirtintas specialiu tinkleliu, kuris jungia abu kaušelius ir padeda išlaikyti nekintančią liemenėlės formą.   Švelnios ir patogios petnešėlės iš mikrofibros, tačiau tuo pat metu ir l..
Plačiau
Sklandžiam sistemos veikimui, rinkodarai, Jūsų naršymo gerinimui, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami su slapukais, paspauskite Sutinku. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.