Išpardavimas
Tipas
Dydis
Spalva
Kaina
€ -
Filtruoti
Filtras

WOMEN TODAY

        Šiuolaikinės moterys yra visapusės: šeima, darbas, bendravimas su draugais, parduotuvės, taip pat savęs realizavimas ir asmenybės brendimas. Jos – „Women today“. Įmonė „Sermija“ stengiasi atitikti šiuolaikinės moters gyvenimo tempą ir stilių – tai mūsų tikslas!
         Apatinių drabužių kolekcija „Women today“ nėra skirta vakariniams aukštuomenės šokiams, skambant Čaikovskio muzikai... Šios kolekcijos liemenėlės žavi savo funkcionalumu, diktuojamu modernaus gyvenimo, ir yra skirtos visiems atvejams. Jos tinka moterims, kurios labai vertina apatinių drabužių patogumą, stilių bei atsparumą. Šie gaminiai pristato naująją įmonės „Sermija“ liemenėlių kartą, pagrįstą kardinalia naujove – minkštais formuotais kaušeliais „Soft molding“, sukurtais šiandieninei Moteriai. 
         Keičiasi pasaulis – keičiamės ir mes.
         Sukurta kolekcija yra dviejų spalvų – krembriule  ir juodos. Ją sudaro keturi liemenėlių modeliai.

  • 178-19-L – liemenėlė „Soft molding“ su karkasu, minkštais formuotais kaušeliais, „standard“ dydžių linija. 
  • 179-19-L – liemenėlė „Soft molding“ su karkasu, minkštais formuotais kaušeliais, „big size“ dydžių linija. 
  • 180-19-L – liemenėlė „Soft molding“ be karkaso, minkštais formuotais kaušeliais, „standard“ dydžių linija. 
  • 181-19-L – liemenėlė „Soft molding“ be karkaso, minkštais formuotais kaušeliais, „big size“ dydžių linija. 

         Liemenėlių modeliai kartu su kelnaitėmis sudaro komplektus. Kelnaites galima derinti savo nuožiūra.

Liemenėlė „Soft molding“ – be lankelių, minkštais besiūliais kaušeliais, dydžių linija „Standard“. Besiūlių vientisų kaušelių konstrukcija – tai išskirtinis bendras įmonės „Sermija“ konstruktorių ir kaušelių ruošinių gamintojo kūrinys.   Formuoti liemenėlės kaušeliai pagaminti iš audinio „Simplex“. Dėl aukštos temperatūros poveikio šis audinys įgyja formą ir puikiai ją išsaugo; jis nepakinta net nuo didelių krūtų svorio ir išlaiko pradinę tankią tekstūrą.    Lygių vientisų kaušelių konstrukcijos privalumas – tai, kad juose nėra jungiamųjų siūlių. Formą ir apimtį jiems suteikia terminis audinio apdorojimas.   Liemenėlės kaušeliai gilūs ir uždari, stabiliai laiko krūtis dėl papildomų apdailos detalių, kurios yra viršutiniuose kraštuose.   Liemenėlė..
Plačiau
Modelis 178-19-L – liemenėlė minkštais formuotais kaušeliais („soft molding“), su karkasu, „standard“ dydžių linija. Formuoto kaušelio konstrukcija – tai išskirtinis „Sermija“ konstruktorių darbas, kurį jie atliko drauge su kaušelių ruošinių gamintoju.   Formuoti liemenėlės kaušeliai yra pagaminti iš audinio „Simplex“, kuris dėl aukštos temperatūros poveikio įgyja ir puikiai išsaugo formą. Net esant sunkioms, didelėms krūtims, audinys išlieka pirminės tankios tekstūros.   Lygių formuotų liemenėlės kaušelių konstrukcijos privalumas – nėra jungiamųjų siūlių, o formą ir apimtį jiems suteikia terminis audinio apdorojimas.   Liemenėlės kaušeliai yra gilūs, uždari ir stabiliai laiko krūtinę, nes jų viršutiniai kraštai papildomai sutvirtinti priglundančiomis detalėmi..
Plačiau
Sklandžiam sistemos veikimui, rinkodarai, Jūsų naršymo gerinimui, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami su slapukais, paspauskite Sutinku. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.