Išpardavimas
Dydis
Kaina
€ -
Filtruoti
Filtras

MAGICAL LINES

            Gyvenate harmonijoje su savimi. Jūs priimate savo moterišką prigimtį ir kiekvieną dieną atsiskleidžiate kaip graži gėlė. Leidžiate sau būti savimi – linksma ir liūdna, pikta ir gera, protinga ir juokinga, paprasta ir nenuspėjama. Jūsų unikalios linijos, kūno kontūrai yra patys gražiausi Žemėje. Jie kupini magijos...

            „Magical lines“ kolekcija sukurta kaip tik jums – tokiai skirtingai, bet, be jokios abejonės, visada mylinčiai save. Magiškos liemenėlės juosmuo švelniai apgaubia jūsų kūno linijas. Glotnūs, „kvėpuojantys“ kaušeliai leidžia pasirinkti bet kokią aprangą ir pabrėžti jūsų nuostabias formas. „Magical lines“ kolekcijos modeliai leidžia jums ir jūsų kūnui laisvai reikšti emocijas, jausmus, būti laisvai ir gyventi harmonijoje su savimi!

Šioje kategorijoje nėra prekių.
Sklandžiam sistemos veikimui, rinkodarai, Jūsų naršymo gerinimui, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami su slapukais, paspauskite Sutinku. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.