VERTINANTIEMS KLASIKĄ (182-21) - Rozalija

VERTINANTIEMS KLASIKĄ (182-21) - Rozalija
VERTINANTIEMS KLASIKĄ (182-21) - Rozalija VERTINANTIEMS KLASIKĄ (182-21) - Rozalija VERTINANTIEMS KLASIKĄ (182-21) - Rozalija VERTINANTIEMS KLASIKĄ (182-21) - Rozalija VERTINANTIEMS KLASIKĄ (182-21) - Rozalija VERTINANTIEMS KLASIKĄ (182-21) - Rozalija VERTINANTIEMS KLASIKĄ (182-21) - Rozalija VERTINANTIEMS KLASIKĄ (182-21) - Rozalija VERTINANTIEMS KLASIKĄ (182-21) - Rozalija VERTINANTIEMS KLASIKĄ (182-21) - Rozalija VERTINANTIEMS KLASIKĄ (182-21) - Rozalija VERTINANTIEMS KLASIKĄ (182-21) - Rozalija VERTINANTIEMS KLASIKĄ (182-21) - Rozalija VERTINANTIEMS KLASIKĄ (182-21) - Rozalija VERTINANTIEMS KLASIKĄ (182-21) - Rozalija VERTINANTIEMS KLASIKĄ (182-21) - Rozalija VERTINANTIEMS KLASIKĄ (182-21) - Rozalija
 • „Semi Soft“ (pusiau minkšta) liemenėlė, "standard" dydžių linija ir "big-size" dydžių linija viename modelyje. Prašmatnių krūtų savininkėms rekomenduojame liemenėlę, kurios kaušelis yra uždaras ir "gilus". 
   
 • Su T – formos padalijimu ir figūrine horizontalia linija liemenėlės kaušelis grakščiai pakyla prie petnešėlių ir suteikia kaušeliui "lašelio" formą. Konstruktyviai plačiai išdėstyti karkasai surenka visą krūtinę, įskaitant ir jos šonus, bei sustumia krūtinę į centrą ir sukuria suapvalintą formą.    
   
 • Vidinė poroloninė kaušelio dalis  yra padengta medvilniniu audiniu.
   
 •  Viršutinė ažūrinė kaušelio dalis – „laivelis“ – ant pamušalo iš megzto audinio pagrindo, išilgai iškirptės apsiūta elastine juostele, kuri padeda nėriniams priglusti prie krūtinės ir neleidžia išsitampyti nešiojant.     
   
 • Minkštas ir ergonomiškas juosmuo pagamintas iš elastingos mikrofibros  apsiūtas apdailos elastine juosta, kuri neleidžia jam išsitampyti nešiojant. "Big-size" dydžiuose šoninės detalės sustandintos antru sluoksniu – visa tai užtikrina viso juosmens kompleksinį palaikymą ir nuima nuo pečių ir nugaros apkrovą.   
   
 • Liemenėlės vidurinė dalis pagaminta iš metmeninio megzto audinio; ši dalis jungia abu kaušelius ir padeda išlaikyti stabilią liemenėlės formą.
   
 • Reguliatoriai ir lankeliai pagaminti iš metalo lydinių, nesukeliančių alergijos.
   
 •  Karkasinės juostos viduje yra trikotažo sluoksnis, kuris neleidžia lankeliams išlįsti ir suteikia juostai minkštumo.
   
 • Metalinių lenkelių galiukai yra įlydyti į apsauginę kapsulę.
   
 • Trijų eilučių liemenėlės kabliukai ir kilputės parinkti didelių dydžių gaminiams, todėl tempimo jėga tolygiai pasiskirsto pagal visą apimtį.   

_________

182-21-К
Modelis 182-21-K - kelnaitės su vidutine juosmens linija ir šoninėmis siūlėmis.
 
Kelnaitės pasiūtos iš elastinio trikotažinio audinio ir elastinių nėrinių, kurie lengvai priglunda prie klubų ir neišryškėja po drabužiais.
 
Viršutinė kelnaičių dalis yra apsiūta elastine apdailos juosta su reljefiniu krašteliu „picot“.
 
Vidinė kelnaičių dalis – klynelis -  pagaminta iš medvilninio audinio.
 
Kelnaites  priekyje puošia rankų darbo satininis kaspinėlis.
 
182-21-АК
 
Modelis 182-21-АK – klasikinės formos kelnaitės su paaukštinta juosmens linija, be šoninių siūlių.
 
Kelnaitės pagamintos iš elastinio trikotažinio audinio, priekyje dekoruotos detalėmis iš elastinio nėrinio ir satininiu kaspinėliu.
 
Kelnaičių kraštai apsiūti  elastine apdailos juosta su reljefiniu krašteliu „picot“.
 
Vidinė kelnaičių dalis – klynelis -  pagaminta iš medvilninio audinio.
 
Visos naudojamos medžiagos turi Oeko-Tex 100 sertifikatą. 

 

Pasirinkite spalvą

Sklandžiam sistemos veikimui, rinkodarai, Jūsų naršymo gerinimui, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami su slapukais, paspauskite Sutinku. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.